Panuška Jaroslav (Hořovice 1872 - 1958 Kochánov)
Čáp v mokřadech, signováno vpravo dole tužkou Panuška, tužka a akvarel/papír, 16 x 23 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 8.000,-
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |